Przejdź do strony: O firmie
Przejdź do strony: Współpraca
Przejdź do strony: Karty Home Profit

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Kariera

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV na adres: kariera@homeprofit.pl

Nawet jeżeli nie prowadzimy obecnie rekrutacji może zainspirujesz nas do nawiązania ciekawej współpracy.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY:

E-commerce/Traffic Manager

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  •  Rozwój funkcjonalności serwisu w kierunku e-commerce
  •  Nawiązywanie współpracy z markami partnerskimi
  •  Planowanie i monitorowanie kampanii sprzedażowych we współpracy z markami partnerskimi
     (w oparciu o CPS, CPC)
  •  Koordynacja prac zewnętrznej agencji SEM/SEO
  •  Zarządzanie, obsługa rozwój systemu monitorowania ruchu na stronach WWW
  •  Analiza ilościowa i jakościowa danych dotyczących ruchu i konwersji na stronie
  •  Wyszukiwanie i proponowanie zmian serwisu zwiększających konwersję sprzedaży

Wymagania:

  •  Minimum 4 letnie doświadczenie w branży e-commerce/ e-marketing
  • Wiedza z zakresu marketingu, e-marketingu i sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics, SEO/SEM, Social
  • Doświadczenie w kupowaniu i optymalizacji ruchu na stronie
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Kreatywność, inicjatywa oraz umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Aktywny udział w rozwoju firmy
  • Duży stopień samodzielności i możliwość realizacji własnych projektów
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Przejdź do strony: Kontakt